Hylsyavainsarja - Belt A 1 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 13 |
|---|---|
| Yleisnimi | Hylsyavainsarja |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Belt A 1 |
| Pitkä tuotenimi | Belt A 1 Zyklop -hylsysarja, pitotoiminto, 1/4" vääntiölle, 10 kappaletta |
| GTIN-koodi | 4013288190758 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05003880001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Tyypilliseen Wera-tyyliin muotoiltu vankka tekstiilivyö sekä 9 hylsyä ja mutterin irrotustyökalu tiiviisti pakattuna. Helposti kääntyvä hylsyjen kiinnitysmekanismi takaa hylsyjen varman pidon ja helpon irrottamisen. Take it easy -värikoodausjärjestelmä kokojen mukaan – tarvittavan työkalun helppoon ja nopeaan löytämiseen. Sisältää karbiinihaan vyölenkkiin tai laukkuun kiinnitettäväksi. Hylsyjen pitotoiminto takaa erityisen mukavan ruuvaamisen ja pienentää ruuvin katoamisriskiä työkalua paikalleen vietäessä. Fleece-taustan ja tarranauhan avulla helppo kiinnittää esimerkiksi seinälle, hyllyyn, korjaamovaunuun tai Wera 2go -työkalukuljetusjärjestelmään.
Tyypilliseen Wera-tyyliin muotoiltu vankka tekstiilivyö sekä 9 hylsyä ja mutterin irrotustyökalu tiiviisti pakattuna. Helposti kääntyvä hylsyjen kiinnitysmekanismi takaa hylsyjen varman pidon ja helpon irrottamisen. Take it easy -värikoodausjärjestelmä kokojen mukaan – tarvittavan työkalun helppoon ja nopeaan löytämiseen. Sisältää karbiinihaan vyölenkkiin tai laukkuun kiinnitettäväksi. Hylsyjen pitotoiminto takaa erityisen mukavan ruuvaamisen ja pienentää ruuvin katoamisri...
| ETIM-luokka | Hylsysarja (EC002209) |
|---|---|
| Liitäntäkoko | 1/4" (EV006239) |
| Liitäntäkoko (mm) | 6,35 |
| Hylsyjen määrä | 9 |
| Ruuvitalttahylsyjen määrä | 0 |
| Torx-hylsyjen määrä | 0 |
| Kuusiohylsyjen määrä | 0 |
| Työkalujen kokonaismäärä | 10 |
| Pakkaustyyppi | pussi (EV000442) |
| UNSPSC-koodi | 27111703 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288190758 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05003880001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Hylsysarja (EC002209) |
| Pituus (syvyys) | 265 mm |
|---|---|
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 73 mm |
| Paino | 0,275 kg |
| Tilavuus | 0,967 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 265 mm | 50 mm | 73 mm | 0,275 kg | 0,967 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 265 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 73 mm |
| Paino | 0,275 kg |
| Tilavuus | 0,967 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | TW |
| Tullinimike | 82042000 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Socket wrench set | Belt A 1 |
| Svenska | Hylsnyckelsats | Belt A 1 |


