Hylsyavainsarja - 8100 SA 6 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 15 |
|---|---|
| Yleisnimi | Hylsyavainsarja |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 8100 SA 6 |
| Pitkä tuotenimi | 8100 SA 6 Zyklop Speed -räikkäsarja, 1/4" vääntiö, metrinen, 28 kappaletta |
| GTIN-koodi | 4013288174000 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004016001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Uskomattoman kompakti setti, jossa on paljon työkaluja pienessä tilassa. Täysin uudenlainen räikkäsarja uusien tekstiililaatikoiden ansiosta. Laatikot ovat vankkoja ja pitkäkestoisia. Säilytettävissä myös pystyasennossa. Näin työkalut on helppo nähdä niiden ollessa työpajan hyllylle varastoituina. Lisäetuna pintojen suojaus tekstiilisen ulkopinnan ansiosta. Alhainen paino ja tilavuus helpottavat mukana kuljettamista. Take it easy -värikoodausjärjestelmä: Värikoodit koon mukaan.
Uskomattoman kompakti setti, jossa on paljon työkaluja pienessä tilassa. Täysin uudenlainen räikkäsarja uusien tekstiililaatikoiden ansiosta. Laatikot ovat vankkoja ja pitkäkestoisia. Säilytettävissä myös pystyasennossa. Näin työkalut on helppo nähdä niiden ollessa työpajan hyllylle varastoituina. Lisäetuna pintojen suojaus tekstiilisen ulkopinnan ansiosta. Alhainen paino ja tilavuus helpottavat mukana kuljettamista. Take it easy -värikoodausjärjestelmä: Värikoodit koon mukaa...
| ETIM-luokka | Hylsysarja (EC002209) |
|---|---|
| Liitäntäkoko | 1/4" (EV006239) |
| Liitäntäkoko (mm) | 6,35 |
| Hylsyjen määrä | 9 |
| Ruuvitalttahylsyjen määrä | 0 |
| Torx-hylsyjen määrä | 0 |
| Kuusiohylsyjen määrä | 0 |
| Työkalujen kokonaismäärä | 28 |
| Pakkaustyyppi | pussi (EV000442) |
| Räikällä | Kyllä |
| UNSPSC-koodi | 27111703 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288174000 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004016001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Hylsysarja (EC002209) |
| Pituus (syvyys) | 205 mm |
|---|---|
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Paino | 0,838 kg |
| Tilavuus | 1,353 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 205 mm | 60 mm | 110 mm | 0,838 kg | 1,353 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 205 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Paino | 0,838 kg |
| Tilavuus | 1,353 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CZ |
| Tullinimike | 82041100 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Socket wrench set | 8100 SA 6 |
| Svenska | Hylsnyckelsats | 8100 SA 6 |



