Työkalulajitelma - Polkupyöräsarja 1 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 20 |
|---|---|
| Yleisnimi | Työkalulajitelma |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Polkupyöräsarja 1 |
| Pitkä tuotenimi | Polkupyöräsarja 1, 12 kappaletta |
| GTIN-koodi | 4013288207623 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004170001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Polkupyöräkorjaamot ja pyöräilijät rakastavat pyörien ruuvaamista. Ruuvaustyökalujen asiantuntija Wera tarjoaa Bicycle Set 1 -sarjallaan työkaluvalikoiman, joka on helppo ottaa mukaan kompaktissa ja upeasti muotoillussa kangaslaukussa. Settiin kuuluu yleisimmät polkupyörien ruuvaamiseen tarvittavat välineet. Vankka laukku sisältää Zyklop Mini 1 -bits-kärkiräikän ja 10 bits-kärkeä, joissa on kaikki Wera-teknologian herkut. Kärkivalikoima sovitettu yleisimpiin polkupyörissä tarvittuihin kärkiin.
Polkupyöräkorjaamot ja pyöräilijät rakastavat pyörien ruuvaamista. Ruuvaustyökalujen asiantuntija Wera tarjoaa Bicycle Set 1 -sarjallaan työkaluvalikoiman, joka on helppo ottaa mukaan kompaktissa ja upeasti muotoillussa kangaslaukussa. Settiin kuuluu yleisimmät polkupyörien ruuvaamiseen tarvittavat välineet. Vankka laukku sisältää Zyklop Mini 1 -bits-kärkiräikän ja 10 bits-kärkeä, joissa on kaikki Wera-teknologian herkut. Kärkivalikoima sovitettu yleisimpiin polkupyörissä t...
| ETIM-luokka | Ruuvauskärkisarja (EC002120) |
|---|---|
| Kärkien kokonaismäärä | 10 |
| PH -kärkien määrä | 1 |
| PZ -kärkien määrä | 0 |
| Torx -kärkien määrä | 1 |
| TriWing -kärkien määrä | 0 |
| Ura -kärkien määrä | 0 |
| Kuusiolokärkien määrä | 7 |
| Kaksihaaraisten kärkien määrä | 0 |
| Magneettinen ruuvauskärjenpidin | Kyllä |
| Sisältää räikkävääntimen ruuvauskärjille | Kyllä |
| Sisältää kahvan | Ei |
| Pakkaustyyppi | pussi (EV000442) |
| Neliökärkien määrä | 7 |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288207623 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004170001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Ruuvauskärkisarja (EC002120) |
| Pituus (syvyys) | 135 mm |
|---|---|
| Korkeus | 40 mm |
| Leveys | 95 mm |
| Paino | 0,260 kg |
| Tilavuus | 0,513 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 135 mm | 40 mm | 95 mm | 0,260 kg | 0,513 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 135 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Leveys | 95 mm |
| Paino | 0,260 kg |
| Tilavuus | 0,513 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CZ |
| Tullinimike | 82079030 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Tool set | Polkupyöräsarja 1 |
| Svenska | Verktygssats | Polkupyöräsarja 1 |


