Ruuvitalttasarja - Kraftform 2go 300 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 22 |
|---|---|
| Yleisnimi | Ruuvitalttasarja |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Kraftform 2go 300 |
| Pitkä tuotenimi | Kraftform 2go 300, 11 kappaletta |
| GTIN-koodi | 4013288187833 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004313001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
11 Kraftform -ruuvitalttaa, joissa Take it Easy -värikoodausjärjestelmä, työkalulaukussa Wera 2go 4. Vapaasti säädettävä tilanjakaja.
...
| ETIM-luokka | Työkalusarja (EC000149) |
|---|---|
| Ruuvitalttojen määrä PH | 2 |
| Ruuvitalttojen määrä PZ | 2 |
| Ruuvitalttojen määrä ura | 2 |
| Ruuvitalttojen määrä Torx | 5 |
| Pihtien määrä | 0 |
| Lenkkiavaimien määrä | 0 |
| Hylsysavaimien määrä | 0 |
| Kiintolenkkiavaimien määrä | 0 |
| Hylsyjen määrä | 0 |
| Kuusiokoloavaimien määrä | 0 |
| Kiintoavaimien määrä | 0 |
| Jakoavaimien määrä | 0 |
| Räikkävääntimien määrä | 0 |
| Kärkihylsyjen määrä | 0 |
| Ruuvauskärkien määrä | 0 |
| Hylsynvääntimien määrä | 0 |
| Lyöntityökalujen määrä | 0 |
| Vasaroiden määrä | 0 |
| Sahojen määrä | 0 |
| Viilojen määrä | 0 |
| Puuporanterien määrä | 0 |
| Betoni- / kiviporanterien määrä | 0 |
| Metalliporanterien HSS määrä | 0 |
| Ohjausporanterien määrä | 0 |
| Kartioporanterien määrä | 0 |
| Upotusreunusten määrä | 0 |
| Reikäsahojen määrä | 0 |
| Kaapelileikkurien määrä | 0 |
| Monitoimityökalujen määrä | 0 |
| Koaksiaalikaapelityökalujen määrä | 0 |
| Kuitukaapelin viimeistelytyökalujen määrä | 0 |
| Mittaustyökalujen määrä | 0 |
| Testaustyökalujen määrä | 0 |
| Työkalujen kokonaismäärä | 11 |
| Sähköasentajan työkalusarja | Ei |
| Lämmitys- / LVI-asentajan työkalusarja | Ei |
| Pakkaustyyppi | pussi (EV000442) |
| UNSPSC-koodi | 27111728 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288187833 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004313001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Työkalusarja (EC000149) |
| Pituus (syvyys) | 185 mm |
|---|---|
| Korkeus | 240 mm |
| Leveys | 115 mm |
| Paino | 1,357 kg |
| Tilavuus | 5,106 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 185 mm | 240 mm | 115 mm | 1,357 kg | 5,106 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 185 mm |
| Korkeus | 240 mm |
| Leveys | 115 mm |
| Paino | 1,357 kg |
| Tilavuus | 5,106 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CZ |
| Tullinimike | 82054000 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Screwdriver set | Kraftform 2go 300 |
| Svenska | Skruvmejselset | Kraftform 2go 300 |


