Säilytysjärjestelmä - Wera 2go 2 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 23 |
|---|---|
| Yleisnimi | Säilytysjärjestelmä |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Wera 2go 2 |
| Pitkä tuotenimi | Wera 2go 2 -työkalusalkku, 3 kappaletta |
| GTIN-koodi | 4013288187840 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004351001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Wera 2go -työkalusalkun tarrajärjestelmä ja kompakti koko tekevät salkusta ihanteellisen, yksilöllisen ja kätevän työkalujen kuljetusjärjestelmän. Sisäpuolella ja ulkopuolella olevat tarraosat varmistavat erittäin suuren tilan. Sen ansiosta salkkuun ja sen ulkopuolelle mahtuu uskomattoman paljon työkaluja. Wera 2go 2 on kevyt kuljettaa, koska mukaan otetaan vain ne työkalut, joita todella tarvitset. Vankka ja muodoltaan vakaa materiaali suojaa mukana kuljetettavia työkaluja vaurioilta ja kosteudelta sekä pidentää työkalulaatikon käyttöikää. Pehmustettu ja säädettävä kantohihna ja salkun kantaminen lähellä kehoa tekevät salkusta mukavan kantaa. Kädet pysyvät vapaana kuljetuksen aikana. Sisältää laukun ja yksilöllisesti säädettävän tilanjakajan ruuvitaltoille ja muille työkaluille.
Wera 2go -työkalusalkun tarrajärjestelmä ja kompakti koko tekevät salkusta ihanteellisen, yksilöllisen ja kätevän työkalujen kuljetusjärjestelmän. Sisäpuolella ja ulkopuolella olevat tarraosat varmistavat erittäin suuren tilan. Sen ansiosta salkkuun ja sen ulkopuolelle mahtuu uskomattoman paljon työkaluja. Wera 2go 2 on kevyt kuljettaa, koska mukaan otetaan vain ne työkalut, joita todella tarvitset. Vankka ja muodoltaan vakaa materiaali suojaa mukana kuljetettavia työkaluja vaurio...
| ETIM-luokka | Työkalulaukku/-salkku (EC000181) |
|---|---|
| Malli / Tyyppi | laukku (EV000351) |
| Materiaali | kangas (EV000703) |
| Sisältää olkahihnan | Kyllä |
| Punainen huomioväri | Ei |
| Soveltuu riippulukolle | Ei |
| Korkeus (mm) | 140 |
| Leveys (mm) | 345 |
| Syvyys (mm) | 115 |
| Materiaalin laatu | muu (EV000154) |
| Lukolla | Ei |
| Vaahtomuovilla | Ei |
| Osastonjakajilla | Kyllä |
| Irroitettavalla lokerolla | Ei |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288187840 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004351001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Työkalulaukku/-salkku (EC000181) |
| Pituus (syvyys) | 370 mm |
|---|---|
| Korkeus | 140 mm |
| Leveys | 345 mm |
| Paino | 2,440 kg |
| Tilavuus | 17,871 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 370 mm | 140 mm | 345 mm | 2,440 kg | 17,871 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 370 mm |
| Korkeus | 140 mm |
| Leveys | 345 mm |
| Paino | 2,440 kg |
| Tilavuus | 17,871 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | PL |
| Tullinimike | 42029298 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Storage system | Wera 2go 2 |
| Svenska | - | Wera 2go 2 |


