Säilytysjärjestelmä - Wera 2go 4 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 25 |
|---|---|
| Yleisnimi | Säilytysjärjestelmä |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Wera 2go 4 |
| Pitkä tuotenimi | Wera 2go 4 -työkaluviini, 105 x 165 x 165 mm |
| GTIN-koodi | 4013288187857 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004353001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Wera 2go 4 -työkalulaukku sisältää yksilöllisesti säädettävän tilanjakajan ruuvitaltoille ja muille työkaluille.
...
| ETIM-luokka | Työkalulaukku/-salkku (EC000181) |
|---|---|
| Malli / Tyyppi | pussi (EV000442) |
| Materiaali | kangas (EV000703) |
| Sisältää olkahihnan | Ei |
| Punainen huomioväri | Ei |
| Soveltuu riippulukolle | Ei |
| Korkeus (mm) | 165 |
| Leveys (mm) | 165 |
| Syvyys (mm) | 105 |
| Materiaalin laatu | muu (EV000154) |
| Lukolla | Ei |
| Vaahtomuovilla | Ei |
| Osastonjakajilla | Kyllä |
| Irroitettavalla lokerolla | Ei |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288187857 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004353001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Työkalulaukku/-salkku (EC000181) |
| Pituus (syvyys) | 175 mm |
|---|---|
| Korkeus | 110 mm |
| Leveys | 160 mm |
| Paino | 0,348 kg |
| Tilavuus | 3,080 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 378 mm | 110 mm | 283 mm | 0,349 kg | 11,767 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 378 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Leveys | 283 mm |
| Paino | 0,349 kg |
| Tilavuus | 11,767 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | PL |
| Tullinimike | 42029298 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Storage system | Wera 2go 4 |
| Svenska | - | Wera 2go 4 |


