Hylsyavainsarja - 8100 SB VDE 1 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 27 |
|---|---|
| Yleisnimi | Hylsyavainsarja |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 8100 SB VDE 1 |
| Pitkä tuotenimi | 8100 SB VDE 1 Zyklop-räikkäsarja, eristetty, suunnanvaihtovipu, 3/8" vääntiö, metrinen, 17 kappaletta |
| GTIN-koodi | 4013288190970 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004970001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Uskomattoman kompakti setti, jossa on paljon työkaluja pienessä tilassa. Jokainen räikkä, hylsy ja jatkokappale testattu standardin IEC 60900 mukaan 10000V:ssa, mikä takaa turvallisen työskentelyn sallitun jännitteen ollessa 1000V. Erittäin vankka ja pitkäkestoinen tekstiililaatikko. Säilytettävissä myös pystyasennossa. Näin työkalut on helppo nähdä niiden ollessa työpajan hyllylle varastoituina. Lisäetuna pintojen suojaus tekstiilisen ulkopinnan ansiosta. Pieni paino ja tilavuus helpottavat mukana kuljettamista. Sulavaliikkeinen vääntömekanismi VDE-hylsyjen varmaan pitoon ja helppoon poistamiseen.
Uskomattoman kompakti setti, jossa on paljon työkaluja pienessä tilassa. Jokainen räikkä, hylsy ja jatkokappale testattu standardin IEC 60900 mukaan 10000V:ssa, mikä takaa turvallisen työskentelyn sallitun jännitteen ollessa 1000V. Erittäin vankka ja pitkäkestoinen tekstiililaatikko. Säilytettävissä myös pystyasennossa. Näin työkalut on helppo nähdä niiden ollessa työpajan hyllylle varastoituina. Lisäetuna pintojen suojaus tekstiilisen ulkopinnan ansiosta. Pieni paino ja tilav...
| ETIM-luokka | Hylsysarja (EC002209) |
|---|---|
| Liitäntäkoko | 3/8" (EV003501) |
| Liitäntäkoko (mm) | 9,53 |
| Hylsyjen määrä | 14 |
| Ruuvitalttahylsyjen määrä | 0 |
| Torx-hylsyjen määrä | 0 |
| Kuusiohylsyjen määrä | 0 |
| Työkalujen kokonaismäärä | 17 |
| Pakkaustyyppi | pussi (EV000442) |
| UNSPSC-koodi | 27111703 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288190970 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05004970001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Hylsysarja (EC002209) |
| Pituus (syvyys) | 295 mm |
|---|---|
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 178 mm |
| Paino | 1,740 kg |
| Tilavuus | 3,151 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 295 mm | 60 mm | 178 mm | 1,740 kg | 3,151 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 295 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 178 mm |
| Paino | 1,740 kg |
| Tilavuus | 3,151 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CZ |
| Tullinimike | 82041200 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Socket wrench set | 8100 SB VDE 1 |
| Svenska | Hylsnyckelsats | 8100 SB VDE 1 |


