Kuusiokoloavain - 950/9 Hex-Plus Multicolour 1 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 75 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kuusiokoloavain |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 950/9 Hex-Plus Multicolour 1 |
| Pitkä tuotenimi | 950/9 Hex-Plus Multicolour 1 L-avainsarja, metrinen, BlackLaser, 9 kappaletta |
| GTIN-koodi | 4013288180841 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05022089001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
L-avain, jonka kahvan päällä miellyttävä muovipäällyste (SPKL). Päällyste tekee työstä miellyttävän myös alhaisissa lämpötiloissa ja säästää sormia. Kaikki L-avaimet ovat nopeasti saatavilla värikoodauksensa ja kokomerkintänsä ansiosta. Pidikkeen kulutusta kestävä materiaali takaa sen, että L-avaimet pysyvät tallessa ja ne on helppo ottaa käyttöön. Kuusiokoloruuveille.
...
| ETIM-luokka | Kuusiokoloavainsarja (EC002210) |
|---|---|
| Koot (mm) | 1,5 - 10 |
| Avainten määrä | 9 |
| Malli / Tyyppi | muu (EV000154) |
| Vääntimen tyyppi | suorakulmainen (EV003873) |
| Väri | sarja, jossa on useita värejä (EV009397) |
| Pallopäinen | Kyllä |
| Pallopää | Kyllä Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 27111710 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288180841 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05022089001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kuusiokoloavainsarja (EC002210) |
| Pituus (syvyys) | 234 mm |
|---|---|
| Korkeus | 30 mm |
| Leveys | 88 mm |
| Paino | 0,572 kg |
| Tilavuus | 0,618 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 5 | - | 348 mm | 80 mm | 121 mm | 2,983 kg | 3,369 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 5 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 348 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Leveys | 121 mm |
| Paino | 2,983 kg |
| Tilavuus | 3,369 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CZ |
| Tullinimike | 82054000 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Hex head wrench | 950/9 Hex-Plus Multicolour 1 |
| Svenska | Insexnyckel | 950/9 Hex-Plus Multicolour 1 |


