Kuusiokoloavain - 967/9 TX HF 1 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 77 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kuusiokoloavain |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 967/9 TX HF 1 |
| Pitkä tuotenimi | 967/9 TX HF 1 L-avainsarja pitotoiminnolla, BlackLaser, 9 kappaletta |
| GTIN-koodi | 4013288104953 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05024244001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Laadukas L-avainsarja sisä TORX® ruuveille. Mukana pitotoiminto: Työkalun kärjen ja ruuviprofiilin välinen puristusvoima pitää ruuvit varmasti kiinni työkalussa. Erittäin pitkä varsi. BlackLaser-pintakäsittely tarjoaa erinomaisen pintasuojan, myös korroosiota vastaan, ja pidentää käyttöikää. L-avaimeen laseroidun ja siksi kulutusta kestävän kokomerkinnän avulla oikea työkalu löytyy nopeasti. Käytännöllisessä, kulumattomasta materiaalista valmistetussa pidikkeessä, jonka ansiosta L-avaimet säilyvät hyvin ja ne on helppo ottaa käyttöön.
Laadukas L-avainsarja sisä TORX® ruuveille. Mukana pitotoiminto: Työkalun kärjen ja ruuviprofiilin välinen puristusvoima pitää ruuvit varmasti kiinni työkalussa. Erittäin pitkä varsi. BlackLaser-pintakäsittely tarjoaa erinomaisen pintasuojan, myös korroosiota vastaan, ja pidentää käyttöikää. L-avaimeen laseroidun ja siksi kulutusta kestävän kokomerkinnän avulla oikea työkalu löytyy nopeasti. Käytännöllisessä, kulumattomasta materiaalista valmistetussa pidikkeessä, jon...
| ETIM-luokka | Työkalusarja (EC000149) |
|---|---|
| Ruuvitalttojen määrä PH | 0 |
| Ruuvitalttojen määrä PZ | 0 |
| Ruuvitalttojen määrä ura | 0 |
| Ruuvitalttojen määrä Torx | 0 |
| Pihtien määrä | 0 |
| Lenkkiavaimien määrä | 0 |
| Hylsysavaimien määrä | 0 |
| Kiintolenkkiavaimien määrä | 0 |
| Hylsyjen määrä | 0 |
| Kuusiokoloavaimien määrä | 0 |
| Kiintoavaimien määrä | 0 |
| Jakoavaimien määrä | 0 |
| Räikkävääntimien määrä | 0 |
| Kärkihylsyjen määrä | 0 |
| Ruuvauskärkien määrä | 0 |
| Hylsynvääntimien määrä | 0 |
| Lyöntityökalujen määrä | 0 |
| Vasaroiden määrä | 0 |
| Sahojen määrä | 0 |
| Viilojen määrä | 0 |
| Puuporanterien määrä | 0 |
| Betoni- / kiviporanterien määrä | 0 |
| Metalliporanterien HSS määrä | 0 |
| Ohjausporanterien määrä | 0 |
| Kartioporanterien määrä | 0 |
| Upotusreunusten määrä | 0 |
| Reikäsahojen määrä | 0 |
| Kaapelileikkurien määrä | 0 |
| Monitoimityökalujen määrä | 0 |
| Koaksiaalikaapelityökalujen määrä | 0 |
| Kuitukaapelin viimeistelytyökalujen määrä | 0 |
| Mittaustyökalujen määrä | 0 |
| Testaustyökalujen määrä | 0 |
| Työkalujen kokonaismäärä | 9 |
| Sähköasentajan työkalusarja | Ei |
| Lämmitys- / LVI-asentajan työkalusarja | Ei |
| Pakkaustyyppi | muu (EV000154) |
| UNSPSC-koodi | 27111710 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288104953 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05024244001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Työkalusarja (EC000149) |
| Pituus (syvyys) | 139 mm |
|---|---|
| Korkeus | 25 mm |
| Leveys | 72 mm |
| Paino | 0,195 kg |
| Tilavuus | 0,250 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 10 | - | 310 mm | 76 mm | 109 mm | 2,041 kg | 2,568 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 310 mm |
| Korkeus | 76 mm |
| Leveys | 109 mm |
| Paino | 2,041 kg |
| Tilavuus | 2,568 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CZ |
| Tullinimike | 82054000 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Hex head wrench | 967/9 TX HF 1 |
| Svenska | Insexnyckel | 967/9 TX HF 1 |
