Ruuvitaltta - 367 TORX 10 x 80 mm - Wera
| Sähkönumero | 64 663 79 |
|---|---|
| Yleisnimi | Ruuvitaltta |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 367 TORX 10 x 80 mm |
| Pitkä tuotenimi | 367 TORX® ruuvitaltta, TX 10 x 80 mm |
| GTIN-koodi | 4013288004222 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05028005001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Laadukas Kraftform Plus -ruuvitaltta. Kraftform-monikomponenttikahva nopeaan ja miellyttävään työskentelyyn. Kraftform Plus: Kovat tartunta-alueet takaavat suuren työskentelynopeuden, kun taas pehmeät tartunta-alueet takaavat korkean vääntömomentin voimansiirron. Wera Black Point -kärki ja huolellisesti tehty karkaisu takaavat kärjen pitkän käytettävyyden, hyvän korroosiosuojan ja suuren tarkkuuden. Take it easy -värikoodausjärjestelmä profiilien ja kokojen mukaan – tarvittavan työkalun helppoon ja nopeaan löytämiseen. Kuusikulmainen kierimisenesto estää työkalua vierimästä pois työtasolta.
Laadukas Kraftform Plus -ruuvitaltta. Kraftform-monikomponenttikahva nopeaan ja miellyttävään työskentelyyn. Kraftform Plus: Kovat tartunta-alueet takaavat suuren työskentelynopeuden, kun taas pehmeät tartunta-alueet takaavat korkean vääntömomentin voimansiirron. Wera Black Point -kärki ja huolellisesti tehty karkaisu takaavat kärjen pitkän käytettävyyden, hyvän korroosiosuojan ja suuren tarkkuuden. Take it easy -värikoodausjärjestelmä profiilien ja kokojen mukaan – tarvittav...
| ETIM-luokka | Ruuvitaltta, torx (EC000801) |
|---|---|
| Koko (TX) | 10 |
| Terän pituus (mm) | 80 |
| Kärjen halkaisija (mm) | 4 |
| Kokonaispituus (mm) | 161 |
| Reiällinen kahva | Ei |
| Eristetty | Ei |
| Jännitesuojattu 1000 V | Ei |
| Kädensijan grippi | 2-komponentti (EV008915) |
| Karatyyppi | pyöreä (EV000167) |
| Pyörimisenesto | Kyllä |
| Kiertyvä pää | Ei |
| Läpikaralla | Ei |
| VDE testattu | Ei |
| VDE testattu | Ei Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 27111701 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288004222 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05028005001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Ruuvitaltta, torx (EC000801) |
| Pituus (syvyys) | 161 mm |
|---|---|
| Korkeus | 26 mm |
| Leveys | 26 mm |
| Paino | 0,034 kg |
| Tilavuus | 0,109 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 10 | - | 209 mm | 51 mm | 72 mm | 0,383 kg | 0,767 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 209 mm |
| Korkeus | 51 mm |
| Leveys | 72 mm |
| Paino | 0,383 kg |
| Tilavuus | 0,767 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CZ |
| Tullinimike | 82054000 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Screwdriver | 367 TORX 10 x 80 mm |
| Svenska | Skruvmejsel | 367 TORX 10 x 80 mm |

