Yleismittaritarvike - TA85 PV mittapäät - FLIR
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
| Sähkönumero | 67 075 44 |
|---|---|
| Yleisnimi | Yleismittaritarvike |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | TA85 PV mittapäät |
| Pitkä tuotenimi | FLIR TA85 - PV Aurinkoenergia - mittapäät (CM276) |
| GTIN-koodi | 0793950377857 |
| Toimittajan tuotekoodi | TA85 |
| Toimittaja | Infradex Oy verified |
| Tuotemerkki | FLIR |
| Tuoteryhmä | 67 Mittarit, laskurit ja mittalaitteet |
FLIR TA85 mittapäät aurinkosähkösovelluksiin soveltuu käytettäväksi FLIR CM276 virtapihtimittarin kanssa. Aurinkosähkö-testausjohtimet CAT III -luokituksella, jotka mahdollistavat turvallisen mittauksen jopa 1500 V asti. Näiden johtimien avulla voidaan turvallisesti mitata DC-virtaa aurinkosähkösovelluksissa. Ne soveltuvat aurinkopaneelien ja inverttereiden testaamiseen, vianetsintään ja huoltoon. Johtimissa on kaksi mittapäätä (uros) 4 mm banaaniliittimeen, ja johtojen pituus on 127 cm.
FLIR TA85 mittapäät aurinkosähkösovelluksiin soveltuu käytettäväksi FLIR CM276 virtapihtimittarin kanssa. Aurinkosähkö-testausjohtimet CAT III -luokituksella, jotka mahdollistavat turvallisen mittauksen jopa 1500 V asti. Näiden johtimien avulla voidaan turvallisesti mitata DC-virtaa aurinkosähkösovelluksissa. Ne soveltuvat aurinkopaneelien ja inverttereiden testaamiseen, vianetsintään ja huoltoon. Johtimissa on kaksi mittapäätä (uros) 4 mm banaaniliittimeen, ja johtojen p...
| ETIM-luokka | Mittalaitteen tarvikkeet/varaosat (EC001195) |
|---|---|
| Ylijännitesuojausluokka | CAT III (EV007169) |
| Maksimikäyttöjännite (V) | 1500 |
| Salkku/kassi | Ei |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | mittapää (EV022505) |
| Lisätarvike | Kyllä |
| Varaosa | Ei |
| Sarja | Ei |
| Mittausjohdin | Kyllä Poistettu |
| Hauenleuka | Ei Poistettu |
| Testipää | Kyllä Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 41111917 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | T-SAH-04-07-999 - MUU - Mittarit - SÄH |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 0793950377857 |
| Toimittajan tuotekoodi | TA85 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Mittalaitteen tarvikkeet/varaosat (EC001195) |
| Pituus (syvyys) | 144 mm |
|---|---|
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 43 mm |
| Paino | 0,026 kg |
| Tilavuus | 0,124 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | 0793950377857 | 220 mm | 45 mm | 94 mm | 0,177 kg | 0,931 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 0793950377857 |
| Pituus (syvyys) | 220 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Leveys | 94 mm |
| Paino | 0,177 kg |
| Tilavuus | 0,931 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 36 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | TW |
| Tullinimike | 85444290 |
| Julkaisupäivämäärä | 24.07.2024 |
| Muutospäivä | 25.07.2024 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Multimeter accessory | FLIR TA85 - PV |
| Svenska | Multimeter tillbehör | FLIR TA85 - PV |



