Akkulaturi - T199425ACC Akkulaturi (Exx) - FLIR
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 71 088 46 |
|---|---|
| Yleisnimi | Akkulaturi |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | T199425ACC Akkulaturi (Exx) |
| Pitkä tuotenimi | Akkulaturi (Exx) |
| GTIN-koodi | 04743254003071 |
| Toimittajan tuotekoodi | T199425ACC |
| Toimittaja | Infradex Oy verified |
| Tuotemerkki | FLIR |
| Tuoteryhmä | 71 Turvajärjestelmät |
FLIR T199425ACC Akkulaturi. Lataa kaksi FLIR Exx-sarjan akkua samanaikaisesti. Vaatii toimiakseen FLIR T911633ACC akkulaturin virtalähteen.
...
| ETIM-luokka | Laturi (EC000359) |
|---|---|
| Pikalatauslaite | Ei |
| Nimellisjännitealue (V) | 12 - 24 |
| Pituus (mm) | 180 |
| Leveys (mm) | 114 |
| Korkeus (mm) | 30 |
| Kotelointiluokka (IP) | muu (EV000154) |
| UNSPSC-koodi | 26111704 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S6101 , T5101 , T5201 , T5302 , T5402 , T5502 , T5602 , T5702 , T5801 , T6102 , T6202 , T6301 , T6401 , T6501 , T6601 , T6701 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 04743254003071 |
| Toimittajan tuotekoodi | T199425ACC |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Laturi (EC000359) |
| Pituus (syvyys) | 180 mm |
|---|---|
| Korkeus | 31 mm |
| Leveys | 114 mm |
| Paino | 0,091 kg |
| Tilavuus | 0,629 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 150 mm | 124 mm | 124 mm | 0,454 kg | 2,306 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 150 mm |
| Korkeus | 124 mm |
| Leveys | 124 mm |
| Paino | 0,454 kg |
| Tilavuus | 2,306 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 12 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | EE |
| Tullinimike | 85044060 |
| Julkaisupäivämäärä | 14.11.2018 |
| Muutospäivä | 22.02.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Charger | Dual Bay Battery Charger |
| Svenska | Laddare | - |



