Kamera-IP Smart Home - Eyes-ulkokamera hopea - Bosch Home Comfort
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 71 098 04 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kamera-IP |
| Tuotesarja | Smart Home |
| Tekninen nimi | Eyes-ulkokamera hopea |
| Pitkä tuotenimi | Bosch Smart Home -eyes-ulkokamera II, hopea |
| GTIN-koodi | 4062321357917 |
| Toimittajan tuotekoodi | 8750001469 |
| Toimittaja | Robert Bosch Oy |
| Tuotemerkki | Bosch Home Comfort |
| Tuoteryhmä | 71 Turvajärjestelmät |
Eyes-ulkokamera II Full HD -kuvalla, integroidulla design-valolla, DualRadar-antureilla ja sisäpuhelintoiminnolla havaitsee älykkään videoanalyysin ansiosta tarkasti henkilöt ja ilmoittaa sinulle välittömästi sovellusilmoituksella, kun joku tulee käyttäjän määrittelemille liikealueille. Kameran havaitessa liikettä myös viileän/lämpimän valkoinen etuvalo ja värilliset ylös-/alaspäin valaisevat valot syttyvät – joko aluksi pehmeän himmennettyinä tai suoraan jopa 1100 lumenin valovoimalla toimiakseen pelotteena.
Eyes-ulkokamera II Full HD -kuvalla, integroidulla design-valolla, DualRadar-antureilla ja sisäpuhelintoiminnolla havaitsee älykkään videoanalyysin ansiosta tarkasti henkilöt ja ilmoittaa sinulle välittömästi sovellusilmoituksella, kun joku tulee käyttäjän määrittelemille liikealueille. Kameran havaitessa liikettä myös viileän/lämpimän valkoinen etuvalo ja värilliset ylös-/alaspäin valaisevat valot syttyvät – joko aluksi pehmeän himmennettyinä tai suoraan jopa 1100 lume...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 46171610 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T5506 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4062321357917 |
| Toimittajan tuotekoodi | 8750001469 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 182 mm | 103 mm | 272 mm | 1,380 kg | 5,099 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 4 | 14062321357914 | 377 mm | 236 mm | 287 mm | 6,120 kg | 25,535 l |
| Pakkauskoko 3 | - | 128 | - | 1 200 mm | 1 120 mm | 800 mm | 210,710 kg | 1 075,200 l |
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 182 mm |
| Korkeus | 103 mm |
| Leveys | 272 mm |
| Paino | 1,380 kg |
| Tilavuus | 5,099 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 4 |
| GTIN-koodi | 14062321357914 |
| Pituus (syvyys) | 377 mm |
| Korkeus | 236 mm |
| Leveys | 287 mm |
| Paino | 6,120 kg |
| Tilavuus | 25,535 l |
Pakkauskoko 3
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 128 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 1 120 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 210,710 kg |
| Tilavuus | 1 075,200 l |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 85258900 |
| Julkaisupäivämäärä | 05.12.2024 |
| Muutospäivä | 05.12.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Camera-IP | Eyes outdoor camera silver |
| Svenska | Kamera-IP | Eyes utomhuskamera II (silver) |

