Palovaroitintarvike - ICAS CHOR-AC sokkeli - ICAS
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
71 231 96
Arkistoitu 31.12.2024 |
|---|---|
| Yleisnimi | Palovaroitintarvike |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | ICAS CHOR-AC sokkeli |
| Pitkä tuotenimi | Pinta-asennuskotelo 230VAC sokkelille sopii snro 7123195 |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | ICAS CHOR-AC sokkeli |
| Toimittaja | Turap |
| Tuotemerkki | ICAS |
| Tuoteryhmä | 71 Turvajärjestelmät |
ICAS CHOR-AC pinta-asennuspohja yhteensopiva
- CHOR-AC (7123195)
- CHOR-WAC (7123198)
- CHOR (7123104)
- CHOR-W (7123197)
- CHOR-E (7123130)
- CHOR-IQ (7123174)
- CHOR-AC (7123195)
- CHOR-WAC (7123198)
- CHOR (7123104)
- CHOR-W (7123197)
- CHOR-E (7123130)
- CHOR-IQ (7123174)
...
| ETIM-luokka | Palovaroittimen/-ilmaisimen tarvikkeet/varaosat (EC002648) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu (EV000154) |
| Lisätarvike | Kyllä |
| Varaosa | Ei |
| UNSPSC-koodi | 46191505 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T6209 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | ICAS CHOR-AC sokkeli |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Palovaroittimen/-ilmaisimen tarvikkeet/varaosat (EC002648) |
| Pituus (syvyys) | 106 mm |
|---|---|
| Korkeus | 18 mm |
| Leveys | 106 mm |
| Paino | 0,050 kg |
| Tilavuus | 0,202 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 110 mm | 20 mm | 110 mm | 0,070 kg | 0,242 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 110 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Paino | 0,070 kg |
| Tilavuus | 0,242 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 01.10.2014 |
| Muutospäivä | 01.01.2025 |
| Arkistointipäivä | 31.12.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Fire alarm accessory | ICAS CHOR-AC sokkeli |
| Svenska | Brandlarm tillbehör | ICAS CHOR-AC sokkeli |
