Keskusyksikkötarvike - W030007 JÄNNITELÄHDE - Teknoware
| Sähkönumero | 71 239 12 |
|---|---|
| Yleisnimi | Keskusyksikkötarvike |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | W030007 JÄNNITELÄHDE |
| Pitkä tuotenimi | W030007 sisäisen väylän jännitelähde, TST2701, turvavalokeskuksiin |
| GTIN-koodi | 6438045013282 |
| Toimittajan tuotekoodi | W030007 |
| Toimittaja | Teknoware Emergency Lighting Oy verified |
| Tuotemerkki | Teknoware |
| Tuoteryhmä | 71 Turvajärjestelmät |
W030007 sisäisen väylän jännitelähde, TST2701, turvavalokeskuksiin
...
| ETIM-luokka | Teholähde DC (EC002540) |
|---|---|
| Syöttöjännitteen tyyppi | DC (EV000461) |
| Ensimmäinen toisio lähtöjännite (V) | 21 |
| Toinen toisio lähtöjännite (V) | 5 |
| Enimmäislähtövirta 1 (A) | 0,3 |
| Enimmäislähtövirta 2 (A) | 1 |
| Toisiojännite säädettävä | Ei |
| Nimellinen lähtöjännite 1 (V) | 21 |
| Nimellinen lähtöjännite 2 (V) | 5 |
| Nimellislähtövirta 1 (A) | 0,3 |
| Nimellislähtövirta 2 (A) | 1 |
| Oikosulkukesto | Kyllä |
| Mitoitussyöttöjännite, DC (V) | 216 |
| Ulostulojännite stabiloitu | Kyllä |
| Energiankulutus (VA) | 36 |
| Lähtöteho (W) | 11,3 |
| Stabiloitu | Kyllä |
| Sähköisen liitännän tyyppi | plug-in liitäntä (EV000414) |
| Kiskoasennus mahdollista | Ei |
| Laajennettava | Ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 0 |
| Suora-asennus mahdollista | Ei |
| Leveys (mm) | 42 |
| Korkeus (mm) | 27 |
| Syvyys (mm) | 146 |
| Soveltuu turvakäyttöön | Kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 (EV006405) |
| Seinäasennus mahdollista | Kyllä Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 46170000 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T3701 , T5201 , T5302 , T5402 , T5502 , T5602 , T5702 , T5801 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6438045013282 |
| Toimittajan tuotekoodi | W030007 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Teholähde DC (EC002540) |
| Pituus (syvyys) | 146 mm |
|---|---|
| Korkeus | 27 mm |
| Leveys | 42 mm |
| Paino | 0,120 kg |
| Tilavuus | 0,166 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 146 mm | 27 mm | 42 mm | 0,120 kg | 0,166 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 146 mm |
| Korkeus | 27 mm |
| Leveys | 42 mm |
| Paino | 0,120 kg |
| Tilavuus | 0,166 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FI |
| Tullinimike | 85044084 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.11.2014 |
| Muutospäivä | 16.02.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Main unit auxiliary | Internal Bus Current V Supply |
| Svenska | Centralenhetstillbehör | Internal Bus Current V Supply |



