Palokello - ISC010 - FSM
| Sähkönumero | 71 378 35 |
|---|---|
| Yleisnimi | Palokello |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | ISC010 |
| Pitkä tuotenimi | Palokello 6", 19 - 28 VDC. |
| GTIN-koodi | 8050612425465 |
| Toimittajan tuotekoodi | ISC010 |
| Toimittaja | FSM Group verified |
| Tuotemerkki | FSM |
| Tuoteryhmä | 71 Turvajärjestelmät |
6" palokello sisäasennuksiin.
...
| ETIM-luokka | Hälytyskello (EC000843) |
|---|---|
| Kellonkuoren halkaisija (mm) | 152 |
| Rungon väri | punainen (EV000233) |
| Kotelon/suojuksen materiaali | metalli (EV000914) |
| Äänenvoimakkuus (dB) | 95 |
| Nimellisjännite (V) | 24 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP21 (EV006406) |
| Virran tyyppi | DC (EV000461) |
| Virrankulutus (A) | 0,02 |
| Äänen tyyppi | nopea rytmi (EV005540) |
| Asennustapa | pinta-asennus (EV000384) |
| Sisäänrakennettu muuntaja | Ei |
| Kotelointiluokka (NEMA) | muu (EV000154) |
| Langaton ohjaus | Ei |
| UNSPSC-koodi | 46191505 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T6106 , T6206 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 8050612425465 |
| Toimittajan tuotekoodi | ISC010 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Hälytyskello (EC000843) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 170 mm | 170 mm | 74 mm | 0,950 kg | 2,139 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 170 mm |
| Korkeus | 170 mm |
| Leveys | 74 mm |
| Paino | 0,950 kg |
| Tilavuus | 2,139 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | IT |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 04.05.2011 |
| Muutospäivä | 27.12.2021 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Fire alarm bell | - |
| Svenska | Brandalarm klocka | - |




