Koodilukko - SK-2323-SPQ - FSM
| Sähkönumero | 71 386 84 |
|---|---|
| Yleisnimi | Koodilukko |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | SK-2323-SPQ |
| Pitkä tuotenimi | Koodiohisulkija TAG-etälukijalla, Max.1000 käyttäjää |
| GTIN-koodi | 0676544011057 |
| Toimittajan tuotekoodi | SK-2323-SPQ |
| Toimittaja | FSM Group verified |
| Tuotemerkki | FSM |
| Tuoteryhmä | 71 Turvajärjestelmät |
- 1010 käyttäjäkoodia / Tagia
- 2 erillistä relettä
- Taustavalaistut painikkeet
- Käyttölämpötila -20°~50° C
- IP65 säänkestävä
- Käyttöjännite 12~24 VDC/VAC
- 2 merkkivaloa toiminnoille
- Kansi metallia, sabotaasin kestävä
- Ohjelmointi painikkeilla
- Mitat: 152x44x24 mm
...
| ETIM-luokka | Kulunvalvontajärjestelmän komponentti (EC001770) |
|---|---|
| Erilliskäytettävä | Kyllä |
| Väyläliitäntä | ei ole (EV000494) |
| Lukuprosessi | tallennusväline ja koodi (EV014707) |
| Asennustapa | pinta-asennus (EV000384) |
| Käyttöjännite DC (V) | 12 - 24 |
| Käyttölämpötila-alue (°C) | -20 - 50 |
| Leveys (mm) | 44 |
| Korkeus (mm) | 154 |
| Syvyys (mm) | 24 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 (EV006421) |
| Väri | hopea (EV000205) |
| Materiaali | metalli (EV000914) |
| Power over Ethernet | ei ole (EV000494) |
| Käyttöliittymä | Ei Poistettu |
| Henkilöiden enimmäismäärä | 1000 Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 46170000 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1503 , T5104 , T5203 , T5604 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 0676544011057 |
| Toimittajan tuotekoodi | SK-2323-SPQ |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kulunvalvontajärjestelmän komponentti (EC001770) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 165 mm | 30 mm | 50 mm | 0,450 kg | 0,248 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 165 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Paino | 0,450 kg |
| Tilavuus | 0,248 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 11.01.2018 |
| Muutospäivä | 14.04.2021 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Code lock | - |
| Svenska | Kodlås | - |


