Takaisin ylösarrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Kytkentäkaapeli-kuitu Onninen - LC-APC/LC-APC OS2 5m - Finnflash

Sähkönumero
72 036 48
Yleisnimi ja tuotesarja
Tekninen nimi
LC-APC/LC-APC OS2 5m
Pitkä tuotenimi
GTIN-koodi
6410072036489
ETIM-luokka
Kuva 1/
Toimittajan tuotekoodi
Toimittajan tuotekoodi 2
Toimittaja / Tuotemerkki

Tuotteen koodit

Mittatiedot

Logistiikkatiedot

Muut tiedot

Tukkujen myyntiohjelmassa

Onninen

Tarvitset myös näitä tuotteita

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up