Paneeli-esikytketty NAF1000 - NAF1000 SCA/- HBBX 48SML 50m - Naficon
| Sähkönumero | 72 643 75 |
|---|---|
| Yleisnimi | Paneeli-esikytketty |
| Tuotesarja | NAF1000 |
| Tekninen nimi | NAF1000 SCA/- HBBX 48SML 50m |
| Pitkä tuotenimi | NAF1000 SCA/- HBBX 48SML 50m. Yksimuoto häntäkaapeli, jonka pituus on 50m. Mikrokaapeli on valmiiksi päätetty NAF1000 paneeliin SC-APC liittimin, joita on 48kpl. Toinen pää on avoin hitsausta varten. |
| GTIN-koodi | 6410072643755 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7264375 |
| Toimittaja | Naficon Liitin Oy verified |
| Tuotemerkki | Naficon |
| Tuoteryhmä | 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit |
NAF1000 SCA/- HBBX 48SML 50m
NAF1000 SCA/- HBBX 48SML 50m. Yksimuoto häntäkaapeli, jonka pituus on 50m. Mikrokaapeli on valmiiksi päätetty NAF1000 paneeliin SC-APC liittimin, joita on 48kpl. Toinen pää on avoin hitsausta varten.
NAF1000 SCA/- HBBX 48SML 50m. Yksimuoto häntäkaapeli, jonka pituus on 50m. Mikrokaapeli on valmiiksi päätetty NAF1000 paneeliin SC-APC liittimin, joita on 48kpl. Toinen pää on avoin hitsausta varten.
...
| ETIM-luokka | Paneeli (kuitu) (EC001130) |
|---|---|
| Kytkentä/adapterien lukumäärä | 48 |
| Kytkinten/adapterien lukumäärä | 24 |
| Etupaneelilla | Kyllä |
| Kotelolla | Kyllä |
| Häntäkuiduilla | Kyllä |
| Kuitutyyppi | yksimuoto (EV004116) |
| Kuituluokka | OS2 (EV010769) |
| APC-versio | Kyllä |
| Ulkoisen liittimen tyyppi | SC Duplex (EV000891) |
| Sisäisen liittimen tyyppi | SC Duplex (EV000891) |
| Väri | harmaa (EV000270) |
| RAL-numero | 7035 |
| Asennustapa | 254 mm (10") kiinnitys (EV006942) |
| Laiterivien määrä | 2 |
| Korkeus (mm) | 83,5 |
| Leveys (mm) | 283 |
| Syvyys (mm) | 230 |
| UNSPSC-koodi | 30161801 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1302 , T1304 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410072643755 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7264375 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Paneeli (kuitu) (EC001130) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | BX | 1 | - | 440 mm | 110 mm | 440 mm | - | 21,296 l |
| Pakkauskoko 1 | BX | 1 | - | 440 mm | 110 mm | 440 mm | 6,000 kg | 21,296 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 440 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Leveys | 440 mm |
| Paino | - |
| Tilavuus | 21,296 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 440 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Leveys | 440 mm |
| Paino | 6,000 kg |
| Tilavuus | 21,296 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FI |
| Tullinimike | 8536 90 95 00 |
| Julkaisupäivämäärä | 16.09.2009 |
| Muutospäivä | 23.04.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Panel preloaded | - |
| Svenska | Panel | - |




