Häntäkuitu - LC/- 6SMT 3.5m - Naficon
| Sähkönumero | 72 645 85 |
|---|---|
| Yleisnimi | Häntäkuitu |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | LC/- 6SMT 3.5m |
| Pitkä tuotenimi | Värisarja, jossa 6 LC-häntää |
| GTIN-koodi | 6410072645858 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7264585 |
| Toimittaja | Naficon Liitin Oy verified |
| Tuotemerkki | Naficon |
| Tuoteryhmä | 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit |
LC/- 6SMT 3.5m
Värisarja, jossa 6 LC-häntää. Pituus 3,5m
Värisarja, jossa 6 LC-häntää. Pituus 3,5m
...
| ETIM-luokka | Häntäkuitu (EC000748) |
|---|---|
| Kuitutyyppi | yksimuoto (EV004116) |
| Kategoria | OS2 (EV010769) |
| Tyyppi | häntäkuitu (EV005171) |
| Johtimen tyyppi | tiukka (EV001100) |
| Pituus (m) | 3,5 |
| Liittimen tyyppi | LC (EV004119) |
| APC-versio | Ei |
| Väri | sarja, jossa on useita värejä (EV009397) |
| UNSPSC-koodi | 43223207 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1305 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410072645858 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7264585 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Häntäkuitu (EC000748) |
| Pituus (syvyys) | 100 mm |
|---|---|
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Paino | 0,259 kg |
| Tilavuus | 1,000 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | BG | 1 | - | 120 mm | 20 mm | 170 mm | 0,250 kg | 0,408 l |
| Pakkauskoko 1 | BG | 1 | - | 120 mm | 20 mm | 170 mm | 0,250 kg | 0,408 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | BG |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 120 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 170 mm |
| Paino | 0,250 kg |
| Tilavuus | 0,408 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BG |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 120 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 170 mm |
| Paino | 0,250 kg |
| Tilavuus | 0,408 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FI |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 12.11.2014 |
| Muutospäivä | 23.04.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Pig tail (fibre) | - |
| Svenska | Pig tail (fiber) | - |


