Takaisin ylös arrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Paneeli-esikytketty NAF1000 - NAF1000 SCA/- HBBX 24SML 25m - Naficon

Sähkönumero 72 648 15
Yleisnimi Paneeli-esikytketty
Tuotesarja NAF1000
Tekninen nimi NAF1000 SCA/- HBBX 24SML 25m
Pitkä tuotenimi Paneeli 1000-järjestelmään, johon on valmiiksi asennettu 24-kuituinen 25-metrinen mikrokaapeli SCAPC-littiimillä
GTIN-koodi 6410072648156
Toimittajan tuotekoodi -
Toimittaja Naficon Liitin Oy verified
Tuotemerkki Naficon
Tuoteryhmä 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit
Paneeli 1000-järjestelmään, johon on valmiiksi asennettu 24-kuituinen 25-metrinen mikrokaapeli SC-APC-littiimillä
...
Myyntiohjelmassa:
Sonepar
ETIM-luokka Paneeli (kuitu) (EC001130)
Kytkentä/adapterien lukumäärä 24
Kytkinten/adapterien lukumäärä 12
Etupaneelilla Kyllä
Kotelolla Kyllä
Häntäkuiduilla Kyllä
Kuitutyyppi yksimuoto (EV004116)
Kuituluokka OS2 (EV010769)
APC-versio Kyllä
Ulkoisen liittimen tyyppi SC Duplex (EV000891)
Sisäisen liittimen tyyppi SC Duplex (EV000891)
Väri harmaa (EV000270)
Asennustapa 254 mm (10") kiinnitys (EV006942)
Laiterivien määrä 1
Korkeus (mm) 46,5
Leveys (mm) 283
Syvyys (mm) 230
UNSPSC-koodi 30161801
Sähkönimikkeistö T1302 , T1304
Sähkönumero SE -
Sähkönumero NO -
LVI-numero -
Rakennustuotenumero -
Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit -
GTIN-koodi 6410072648156
Toimittajan tuotekoodi -
Toimittajan tuotekoodi 2 -
ETIM-luokka Paneeli (kuitu) (EC001130)
Pituus (syvyys) 440 mm
Korkeus 110 mm
Leveys 440 mm
Paino 1,000 kg
Tilavuus 21,296 l
Käyttöyksikkö PCE
Myyntiyksikkö PCE
Muunnoskerroin 1
Kuljetusvaarallinen aine -
Pakkauskoko 1
Koko 1
GTIN-koodi -
Pituus (syvyys) 440 mm
Korkeus 110 mm
Leveys 440 mm
Paino 1,000 kg
Tilavuus 21,296 l
Pakkauskoko 2
Ei tietoja
Pakkauskoko 3
Ei tietoja
Pakkauskoko 4
Ei tietoja
Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku -
GWP-luvun laskentastandardi -
Kolmannen osapuolen verifiointi -
Päästötietokannan (co2data.fi) ID -
Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) -
Takuuaika (tuotetakuu) -
Alkuperämaa FI
Tullinimike -
Julkaisupäivämäärä 04.12.2015
Muutospäivä 16.02.2024
CE-merkintä -
M1-merkintä -
FI-merkintä -
Vaatii ammattilaisen asennuksen -
DoP-tunniste -
Kieli Yleisnimi Tekninen nimi
English Panel preloaded -
Svenska Panel -

Tarvitset myös näitä tuotteita

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up

Varaosat

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up

Rinnakkaistuotteet

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up

Varusteet

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up