Valmiskaapelimoduuli - Pan19/pan19 LC FZOMSU 48SM 30m - Naficon
| Sähkönumero | 72 693 61 |
|---|---|
| Yleisnimi | Valmiskaapelimoduuli |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Pan19/pan19 LC FZOMSU 48SM 30m |
| Pitkä tuotenimi | Pan19"/pan19" LC FZOMSU-SD 48SML 30m |
| GTIN-koodi | 6410072693613 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7269361 |
| Toimittaja | Naficon Liitin Oy verified |
| Tuotemerkki | Naficon |
| Tuoteryhmä | 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit |
48-kuituinen 30-metrinen SM sisä-ulkokaapeli, jonka molemmissa päissä LC-UPC liittimet. Kaapelin toinen pää valmiiksi asennettu paneelin ja toisen pään liittimet suojaputkessa. Pakettiin kuuluu myös toinen paneeli adaptereineen. Paneelien korkeus 1U.
...
| ETIM-luokka | Paneeli (kuitu) (EC001130) |
|---|---|
| Kytkentä/adapterien lukumäärä | 48 |
| Kytkinten/adapterien lukumäärä | 24 |
| Etupaneelilla | Kyllä |
| Kotelolla | Kyllä |
| Häntäkuiduilla | Ei |
| Kuitutyyppi | yksimuoto (EV004116) |
| Kuituluokka | OS2 (EV010769) |
| APC-versio | Ei |
| Ulkoisen liittimen tyyppi | LC-Duplex (EV005168) |
| Sisäisen liittimen tyyppi | LC-Duplex (EV005168) |
| Väri | harmaa (EV000270) |
| RAL-numero | 7035 |
| Asennustapa | 19" asennus (EV000777) |
| Laiterivien määrä | 1 |
| Korkeus (mm) | 43,5 |
| Leveys (mm) | 487 |
| Syvyys (mm) | 141 |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410072693613 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7269361 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Paneeli (kuitu) (EC001130) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | BX | 1 | - | 550 mm | 180 mm | 550 mm | 6,000 kg | 54,450 l |
| Pakkauskoko 1 | BX | 1 | - | 550 mm | 180 mm | 550 mm | 6,000 kg | 54,450 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 550 mm |
| Korkeus | 180 mm |
| Leveys | 550 mm |
| Paino | 6,000 kg |
| Tilavuus | 54,450 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 550 mm |
| Korkeus | 180 mm |
| Leveys | 550 mm |
| Paino | 6,000 kg |
| Tilavuus | 54,450 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 12.03.2021 |
| Muutospäivä | 23.04.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | - | - |
| Svenska | - | - |


