Asennustarvike Nestor - Suojaputki 3/2 mm (100m/pkt) - NesCon
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
| Sähkönumero | 72 845 53 |
|---|---|
| Yleisnimi | Asennustarvike |
| Tuotesarja | Nestor |
| Tekninen nimi | Suojaputki 3/2 mm (100m/pkt) |
| Pitkä tuotenimi | Jatkoskotelon lisätarvike |
| GTIN-koodi | 6410072845531 |
| Toimittajan tuotekoodi | LV1419 |
| Toimittaja | Nestor Cables Oy verified |
| Tuotemerkki | NesCon |
| Tuoteryhmä | 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit |
Suojaputki 3/2 mm (100m/pkt)
...
| ETIM-luokka | Asennustarvike (kotelo/kaappi) (EC002620) |
|---|---|
| Leveys (mm) | 3 |
| Korkeus (mm) | 3 |
| Materiaali | muu (EV000154) |
| Väri | luonnonvärinen (EV000256) |
| UNSPSC-koodi | 31162309 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1302 , T1304 , T1402 , T1405 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410072845531 |
| Toimittajan tuotekoodi | LV1419 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Asennustarvike (kotelo/kaappi) (EC002620) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | MTR |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | MTR |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 100 | - | 370 mm | 105 mm | 280 mm | 0,700 kg | 10,878 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 100 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 370 mm |
| Korkeus | 105 mm |
| Leveys | 280 mm |
| Paino | 0,700 kg |
| Tilavuus | 10,878 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FI |
| Tullinimike | 39269097 |
| Julkaisupäivämäärä | 18.10.2017 |
| Muutospäivä | 30.09.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mounting accessory | Protection tube 3/2 mm (100m) |
| Svenska | Installationsmaterial | Skyddsslang 3/2 mm (100m) |



