Paneeli-kuitu Nescon - Nestor Panel Plus 96 LC-Q - NesCon
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
| Sähkönumero | 72 846 21 |
|---|---|
| Yleisnimi | Paneeli-kuitu |
| Tuotesarja | Nescon |
| Tekninen nimi | Nestor Panel Plus 96 LC-Q |
| Pitkä tuotenimi | Säädettävä päätepaneeli 19 tuuman telineasennukseen |
| GTIN-koodi | 6410072846217 |
| Toimittajan tuotekoodi | LV2598 |
| Toimittaja | Nestor Cables Oy verified |
| Tuotemerkki | NesCon |
| Tuoteryhmä | 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit |
Nestor Panel Plus 96 LC-Q
Tyhjä päätepaneeli 19 tuuman telineasennukseen. Paneelin etulevyssä on numeroidut paikat 24:lle LC-Q -liitinadapterille.
Ominaisuudet:
- Irrotettavat kiinnityskorvakkeet
- Portaaton syvyyssäätö
- Sopii myös seinäkiinnitykseen
- Irrotettavat törmäyssuojat ja merkintäliuska pikakiinnityksellä
Toimitussisältö:
- Paneelirunko (sis. etulevy, kansi ja ruuvit), 1 kpl
- Kiinnityskorvakkeet, 2 kpl
- Törmäyssuojat, 2 kpl
- Merkintäliuska (sis. etikettitasku), 1 kpl
- Tarvikepussi, 1 kpl
- Korimutterisarja 1 kpl
Tyhjä päätepaneeli 19 tuuman telineasennukseen. Paneelin etulevyssä on numeroidut paikat 24:lle LC-Q -liitinadapterille.
Ominaisuudet:
- Irrotettavat kiinnityskorvakkeet
- Portaaton syvyyssäätö
- Sopii myös seinäkiinnitykseen
- Irrotettavat törmäyssuojat ja merkintäliuska pikakiinnityksellä
Toimitussisältö:
- Paneelirunko (sis. etulevy, kansi ja ruuvit), 1 kpl
- Kiinnityskorvakkeet, 2 kpl
- Törmäyssuojat, 2 kpl
- Merkintäliuska (sis. etikettitasku), 1 kpl
- Tarvikepussi, 1 kpl
- Korimutterisarja 1 kpl
Nestor Panel Plus 96 LC-Q
Tyhjä päätepaneeli 19 tuuman telineasennukseen. Paneelin etulevyssä on numeroidut paikat 24:lle LC-Q -liitinadapterille.
Ominaisuudet:
- Irrotettavat kiinnityskorvakkeet
- Portaaton syvyyssäätö
- Sopii myös seinäkiinnitykseen
- Irrotettavat törmäyssuojat ja merkintäliuska pikakiinnityksellä
Toimitussisältö:
- Paneelirunko (sis. etul...
Tyhjä päätepaneeli 19 tuuman telineasennukseen. Paneelin etulevyssä on numeroidut paikat 24:lle LC-Q -liitinadapterille.
Ominaisuudet:
- Irrotettavat kiinnityskorvakkeet
- Portaaton syvyyssäätö
- Sopii myös seinäkiinnitykseen
- Irrotettavat törmäyssuojat ja merkintäliuska pikakiinnityksellä
Toimitussisältö:
- Paneelirunko (sis. etul...
| ETIM-luokka | Paneeli (kuitu) (EC001130) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 30161801 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1302 , T1304 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410072846217 |
| Toimittajan tuotekoodi | LV2598 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Paneeli (kuitu) (EC001130) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 490 mm | 70 mm | 300 mm | 1,800 kg | 10,290 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 490 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Paino | 1,800 kg |
| Tilavuus | 10,290 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | EE |
| Tullinimike | 73269098 |
| Julkaisupäivämäärä | 06.11.2020 |
| Muutospäivä | 15.09.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Panel fibre | Nestor Panel Plus 96 LC-Q |
| Svenska | Panel fiber | Nestor Panel Plus 96 LC-Q |




