Adapterilevy Nestor - OptoBox 12xSCS/LCD-adapt. levy - NesCon
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 72 846 22 |
|---|---|
| Yleisnimi | Adapterilevy |
| Tuotesarja | Nestor |
| Tekninen nimi | OptoBox 12xSCS/LCD-adapt. levy |
| Pitkä tuotenimi | Adapterilevy, jossa 12 x SC-S/LC-D adapteripaikkaa. Yhteensopiva OptoBox 24 -päätekotelon kanssa. |
| GTIN-koodi | 6410072846224 |
| Toimittajan tuotekoodi | LV2605 |
| Toimittaja | Nestor Cables Oy verified |
| Tuotemerkki | NesCon |
| Tuoteryhmä | 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit |
OptoBox 12 x SC-S/LC-D -adapterilevy
- Adapterilevy 12:lle SC-S tai LC-D adapterille.
- Yhteensopiva OptoBox 24 -päätekotelon kanssa (LV2504, 7284613).
- Adapterilevy asennetaan paikoilleen painamalla, ruuveja ei tarvita.
- Liitinadapterit eivät kuulu toimitussisältöön ja ne myydään erikseen.
- Materiaali sähkösinkitty teräslevy, vahvuus 1,25mm.
- Pintakäsittelynä maalaus, väri harmaa RAL7035.
OptoBox 12 x SC-S/LC-D -adapterilevy
- Adapterilevy 12:lle SC-S tai LC-D adapterille.
- Yhteensopiva OptoBox 24 -päätekotelon kanssa (LV2504, 7284613).
- Adapterilevy asennetaan paikoilleen painamalla, ruuveja ei tarvita.
- Liitinadapterit eivät kuulu toimitussisältöön ja ne myydään erikseen.
- Materiaali sähkösinkitty teräslevy, vahvuus 1,25mm.
- Pintakäsittelynä maalaus, v&au...
| ETIM-luokka | Päätekotelo (kuitu) (EC001409) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410072846224 |
| Toimittajan tuotekoodi | LV2605 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Päätekotelo (kuitu) (EC001409) |
| Pituus (syvyys) | 145 mm |
|---|---|
| Korkeus | 2 mm |
| Leveys | 32 mm |
| Paino | 0,500 kg |
| Tilavuus | 0,009 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 145 mm | 2 mm | 32 mm | 0,050 kg | 0,009 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 145 mm |
| Korkeus | 2 mm |
| Leveys | 32 mm |
| Paino | 0,050 kg |
| Tilavuus | 0,009 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | EE |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 09.11.2020 |
| Muutospäivä | 09.11.2020 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Adapter plate | OptoBox 12xSCS/LCD-adapt. levy |
| Svenska | Adapter plate | OptoBox 12xSCS/LCD-adapt. levy |





