Antenni - 3G/4G/5g/LTE MiMo ant 5m - Tele-Tukku
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 74 020 99 |
|---|---|
| Yleisnimi | Antenni |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 3G/4G/5g/LTE MiMo ant 5m |
| Pitkä tuotenimi | 3G/4G/5g/LTE/WLAN ant MiMo 4/6dBi 690-3800 MHz ympsät 2x5m SMAu |
| GTIN-koodi | 6416280459560 |
| Toimittajan tuotekoodi | D14738 |
| Toimittaja | Tele-Tukku Oy verified |
| Tuotemerkki | Tele-Tukku |
| Tuoteryhmä | 74 Viestintä- ja tiedonsiirtoverkon laitteet ja järjestelmät |
- Edullinen ja tehokas ympärisäteilevä MiMo antenni
- 2x 5m kaapeli SMA-uros liittimellä
- Masto- tai seinäkiinnitys Taajuus 698-960/1710-3800 MHz
Vahvistus 4/6 dBi
VSWR ≤ 1,8
Kaapelin pituus 5m
Liitin 2x SMA-uros
IP luokitus IP65
Mitat 370 x 63 mm
Paino 1,1 Kg
- 2x 5m kaapeli SMA-uros liittimellä
- Masto- tai seinäkiinnitys Taajuus 698-960/1710-3800 MHz
Vahvistus 4/6 dBi
VSWR ≤ 1,8
Kaapelin pituus 5m
Liitin 2x SMA-uros
IP luokitus IP65
Mitat 370 x 63 mm
Paino 1,1 Kg
...
| ETIM-luokka | Ulkoinen antenni (EC001698) |
|---|---|
| Tehovahvistus (dBi) | 6 |
| Polarisaatio | pallo (EV012279) |
| Säteilykulma vaakasuunnassa (°) | 360 |
| Säteilykulma pystysuunnassa (°) | 18 |
| Liitäntätyyppi | SMA (EV004142) |
| Kytkentätapa | urosliitin (EV000217) |
| Liitäntäkaapelilla | Kyllä |
| Liitäntäkaapelin pituus (m) | 5 |
| Asennustapa | mastokiinnitys (EV011997) |
| Korkeus (mm) | 370 |
| Leveys (mm) | 63 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 (EV006421) |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana (°C) | -40 - 70 |
| MIMO (Multiple-Input Multiple-Output) | Kyllä |
| Sisäkäyttöön | Kyllä Poistettu |
| Ulkokäyttöön | Kyllä Poistettu |
| Taajuusalue | muu (EV000154) Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 43221703 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1604 , T1702 , T1706 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6416280459560 |
| Toimittajan tuotekoodi | D14738 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Ulkoinen antenni (EC001698) |
| Pituus (syvyys) | 50 mm |
|---|---|
| Korkeus | 555 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Paino | 0,500 kg |
| Tilavuus | 1,388 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 595 mm | 65 mm | 130 mm | 0,650 kg | 5,028 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 595 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Leveys | 130 mm |
| Paino | 0,650 kg |
| Tilavuus | 5,028 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 85291095 |
| Julkaisupäivämäärä | 10.04.2019 |
| Muutospäivä | 10.02.2026 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Antenna | GSM/2G/3G/4G M2M antenna |
| Svenska | Antenna | GSM/2G/3G/4G M2M antenna |


