Takaisin ylös arrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Mediamuunnin - 1000BaseSX MM mediaconverter - AOA TECHNOLOGY

Sähkönumero 74 189 00
Yleisnimi Mediamuunnin
Tuotesarja -
Tekninen nimi 1000BaseSX MM mediaconverter
Pitkä tuotenimi 10/100/1000BaseT-1000BaseSX MM Converter 275/550m, 850nm SC, LFP
GTIN-koodi -
Toimittajan tuotekoodi AOM-2100D-M05-EA
Toimittaja Microdata Finland Oy
Tuotemerkki AOA TECHNOLOGY
Tuoteryhmä 74 Viestintä- ja tiedonsiirtoverkon laitteet ja järjestelmät
CE-Merkintä
AOM-2100D-M05-EA on metallikoteloitu LFP (Link Fall Pass) -ominaisuudella varustettu mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SX kuituverkon (multimode) välille. Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A/AOR-14-2-D esim. taloyhtiöiden laajakaistatoteutuksissa.

Tuotepakkauksen sisältö: mediamuunnin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tekniset tiedot:
• Kuituportti:
- 1000Base-SX Multimode
- Allonpituus: 850nm
- Etäisyys: 275m (OM1), 550m (OM3)
- Liittimet: SC (duplex)
• Kupariportti:
- 1x 10/100/1000Base-TX
- Automaattinen nopeudentunnistus
- Full-duplex / half-duplex automaattinen tunnistus
- MDI/MDI-X automaattinen kättely
- 10/100Base-T Store-and-forward
- Tukee ylipitkiä paketteja 1600 bytes (Tagged VLAN)
- Tukee Jumbo-kehyksiä 9k
- Tukee VLAN/VoIP/QoS pakettiliikennettä
- Tukee vuonohjausta ja vähentää broadcast liikennettä
• LFP-tuki
• Merkki-LEDit
• Virtalähde: 5VDC @ 1A
• Käyttölämpötila-alue: -10...+50C
• Mitat: 94 x 70 x 26mm
• Paino: 400g
• CE-hyväksytty
AOM-2100D-M05-EA on metallikoteloitu LFP (Link Fall Pass) -ominaisuudella varustettu mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SX kuituverkon (multimode) välille. Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A/AOR-14-2-D esim. taloyhtiöiden laajakaistatoteutuksissa.

Tuotepakkauksen sisältö: mediamuunnin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tekniset tiedot:
• Kuituportti:
- 1000Ba...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
UNSPSC-koodi 43223203
Sähkönimikkeistö T1302 , T1304
Sähkönumero SE -
Sähkönumero NO -
LVI-numero -
Rakennustuotenumero -
Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit -
GTIN-koodi -
Toimittajan tuotekoodi AOM-2100D-M05-EA
Toimittajan tuotekoodi 2 AOM-3100D-M05
ETIM-luokka -
Pituus (syvyys) 94 mm
Korkeus 26 mm
Leveys 70 mm
Paino 0,400 kg
Tilavuus 0,171 l
Käyttöyksikkö PCE
Myyntiyksikkö PCE
Muunnoskerroin 1
Pakkauskoko 1
Koko 1
GTIN-koodi -
Pituus (syvyys) 200 mm
Korkeus 50 mm
Leveys 150 mm
Paino 0,500 kg
Tilavuus 1,500 l
Pakkauskoko 2
Ei tietoja
Pakkauskoko 3
Ei tietoja
Pakkauskoko 4
Ei tietoja
Takuuaika 24 kk
Alkuperämaa CN
Tullinimike 84719000
Julkaisupäivämäärä 15.11.2021
Muutospäivä 15.11.2021
CE-merkintä Kyllä
M1-merkintä -
Vaatii ammattilaisen asennuksen -
DoP-tunniste -
Kieli Yleisnimi Tekninen nimi
English Mediaconverter Gigabit Mediaconverter
Svenska Mediakonverter Gigabit Mediakonverter

Tarvitset myös näitä tuotteita

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up