Takaisin ylös arrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Mediamuunnin - 100BaseFX MM mediaconverter - AOA TECHNOLOGY

Sähkönumero 74 189 04
Yleisnimi Mediamuunnin
Tuotesarja -
Tekninen nimi 100BaseFX MM mediaconverter
Pitkä tuotenimi 10/100BaseT-100BaseFX MM Converter 2km, 1310nm SC, Lightning Proof, LFP
GTIN-koodi -
Toimittajan tuotekoodi AOM-1100D-M02-EA
Toimittaja Microdata Finland Oy
Tuotemerkki AOA TECHNOLOGY
Tuoteryhmä 74 Viestintä- ja tiedonsiirtoverkon laitteet ja järjestelmät
CE-Merkintä
AOM-1100D-M02-EA on metallikoteloitu ukkossuojattu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (multimode) välille. Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A esim. taloyhtiöiden laajakaistatoteutuksissa.

Tuotepakkauksen sisältö: mediamuunnin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tekniset tiedot:
• Kuituportti:
- 100Base-FX Multimode
- Allonpituus: 1310nm
- Etäisyys: 2km
- Liittimet: SC (duplex)
• Kupariportti:
- 1x 10/100BaseTX
- Automaattinen nopeudentunnistus
- Full-duplex / half-duplex automaattinen tunnistus
- MDI/MDI-X automaattinen kättely
- 10/100Base-T Store-and-forward
- Tukee ylipitkiä paketteja 1600 bytes (Tagged VLAN)
- Tukee VLAN/VoIP/QoS pakettiliikennettä
- Tukee vuonohjausta ja vähentää broadcast liikennettä
• Sisäänrakennettu ukkosuoja
• Merkki-LEDit
• Virtalähde: 5VDC @ 1A
• Käyttölämpötila-alue: -10...+50C
• Mitat: 94 x 70 x 26mm
• Paino: 400g
• CE-hyväksytty
AOM-1100D-M02-EA on metallikoteloitu ukkossuojattu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (multimode) välille. Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A esim. taloyhtiöiden laajakaistatoteutuksissa.

Tuotepakkauksen sisältö: mediamuunnin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tekniset tiedot:
• Kuituportti:
- 100Base-FX Multimode
- Allonpituus: 1310nm
- E...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
UNSPSC-koodi 43223203
Sähkönimikkeistö T1302 , T1304
Sähkönumero SE -
Sähkönumero NO -
LVI-numero -
Rakennustuotenumero -
Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit -
GTIN-koodi -
Toimittajan tuotekoodi AOM-1100D-M02-EA
Toimittajan tuotekoodi 2 AOM-1100D-M02
ETIM-luokka -
Pituus (syvyys) 94 mm
Korkeus 26 mm
Leveys 70 mm
Paino 0,400 kg
Tilavuus 0,171 l
Käyttöyksikkö PCE
Myyntiyksikkö PCE
Muunnoskerroin 1
Pakkauskoko 1
Koko 1
GTIN-koodi -
Pituus (syvyys) 200 mm
Korkeus 50 mm
Leveys 150 mm
Paino 0,500 kg
Tilavuus 1,500 l
Pakkauskoko 2
Ei tietoja
Pakkauskoko 3
Ei tietoja
Pakkauskoko 4
Ei tietoja
Takuuaika 24 kk
Alkuperämaa CN
Tullinimike 84719000
Julkaisupäivämäärä 15.11.2021
Muutospäivä 15.11.2021
CE-merkintä Kyllä
M1-merkintä -
Vaatii ammattilaisen asennuksen -
DoP-tunniste -
Kieli Yleisnimi Tekninen nimi
English Mediaconverter Fast Ethernet Mediaconverter
Svenska Mediakonverter Fast Ethernet Mediakonverter

Tarvitset myös näitä tuotteita

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up