Lämmitin - Elektron. termost. 1000W Mat - Finnparttia
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 81 400 64 |
|---|---|
| Yleisnimi | Lämmitin |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Elektron. termost. 1000W Mat |
| Pitkä tuotenimi | Elektroninen termostaatti IP21 BASIC1000L |
| GTIN-koodi | 6410081400646 |
| Toimittajan tuotekoodi | BASIC1000L |
| Toimittaja | Finnparttia Oy verified |
| Tuotemerkki | Finnparttia |
| Tuoteryhmä | 81 Lämmityslaitteet |
Roundline Basic lämmitin 1000W 20x119,8cm. IP21. Modernisti pyöreäkulmainen, silmää hivelevä, ruotsalainen Roundline sähkölämmitin on todella turvallinen. Roundline lämmitin on varustettu turvallisuutta lisäävällä ylikuumenemissuojalla. Roundline on tyypiltään tasolämmitin. Lämpöelementti on puristealumiinia, jonka ansiosta lämpö jakautuu tasaisesti lämmittimen pintaan. Pintalämpötila on vain 35 °C tehon ollessa 50%. Roundline on erittäin hyvin suojattu korroosiota vastaan. Roundlinen mukana toimitetaan seinäasennussarja. Liitäntärasia voidaan kiinnittää joko asennustelineeseen tai seinään. Roundline on suunniteltu asennus- ja huoltoystävälliseksi. Lämmittimen puhdistus takaosasta käy helposti lämmitintä kallistamalla. Elektronisen merkkivalollisen termostaatin säätötarkkuus on ± 0,2 °C. Tarkka säätö merkitsee mukavuuden lisäksi myös alhaisempaa energiankulutusta
Roundline Basic lämmitin 1000W 20x119,8cm. IP21. Modernisti pyöreäkulmainen, silmää hivelevä, ruotsalainen Roundline sähkölämmitin on todella turvallinen. Roundline lämmitin on varustettu turvallisuutta lisäävällä ylikuumenemissuojalla. Roundline on tyypiltään tasolämmitin. Lämpöelementti on puristealumiinia, jonka ansiosta lämpö jakautuu tasaisesti lämmittimen pintaan. Pintalämp&ou...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410081400646 |
| Toimittajan tuotekoodi | BASIC1000L |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 1 250 mm | 250 mm | 110 mm | 4,000 kg | 34,375 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 250 mm |
| Korkeus | 250 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Paino | 4,000 kg |
| Tilavuus | 34,375 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 06.06.2007 |
| Muutospäivä | 01.12.2020 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Heater | - |
| Svenska | - | - |


