Lämmitin - bi-metalli termost 1200W Kor L - Finnparttia
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 81 401 80 |
|---|---|
| Yleisnimi | Lämmitin |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | bi-metalli termost 1200W Kor L |
| Pitkä tuotenimi | bi-metalli termostaatti IP21 TASO1200LJ |
| GTIN-koodi | 6410081401803 |
| Toimittajan tuotekoodi | TASO1200LJ |
| Toimittaja | Finnparttia Oy verified |
| Tuotemerkki | Finnparttia |
| Tuoteryhmä | 81 Lämmityslaitteet |
Roundline Taso lämmitin 1200W 40x119,8cm pistotulpallisella maadoitetulla liitosjohdolla. IP21. Bi-metallitermostaatilla varustetu Roundline lämmitin on edullinen, turvallinen ja tyylikäs. Roundline lämmitin on varustettu turvallisuutta lisäävällä ylikuumenemissuojalla. Roundline on tyypiltään tasolämmitin. Lämpöelementti on puristealumiinia, jonka ansiosta lämpö jakautuu tasaisesti lämmittimen pintaan. Pintalämpötila on vain 35 °C tehon ollessa 50%. Roundline on erittäin hyvin suojattu korroosiota vastaan. Roundlinen mukana toimitetaan seinäasennussarja. Roundline on suunniteltu asennus- ja huoltoystävälliseksi. Lämmittimen puhdistus takaosasta käy helposti lämmitintä kallistamalla. Termostaatin säätötarkkuus on ± 2 °C
Roundline Taso lämmitin 1200W 40x119,8cm pistotulpallisella maadoitetulla liitosjohdolla. IP21. Bi-metallitermostaatilla varustetu Roundline lämmitin on edullinen, turvallinen ja tyylikäs. Roundline lämmitin on varustettu turvallisuutta lisäävällä ylikuumenemissuojalla. Roundline on tyypiltään tasolämmitin. Lämpöelementti on puristealumiinia, jonka ansiosta lämpö jakautuu tasaisesti lämmittimen pintaan. Pintaläm...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410081401803 |
| Toimittajan tuotekoodi | TASO1200LJ |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 1 280 mm | 450 mm | 110 mm | 6,800 kg | 63,360 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 280 mm |
| Korkeus | 450 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Paino | 6,800 kg |
| Tilavuus | 63,360 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 06.06.2007 |
| Muutospäivä | 01.12.2020 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Heater | - |
| Svenska | - | - |


