Kylpyhuonepuhallin - Ajastimella IP34 POP150AJ - Finnparttia
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 85 450 30 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kylpyhuonepuhallin |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Ajastimella IP34 POP150AJ |
| Pitkä tuotenimi | Ajastimella IP34 |
| GTIN-koodi | 6410085450302 |
| Toimittajan tuotekoodi | POP150AJ |
| Toimittaja | Finnparttia Oy verified |
| Tuotemerkki | Finnparttia |
| Tuoteryhmä | 85 Puhaltimet ja tuulettimet |
Poistopuhallin kosteisiin tiloihin jälkikäyntiajastimella 3-23 min.
20 W 257 m³/h, putkeen jonka Ø 150 mm, IP34.
Valmistaja airRoxy
Tietoa:
20 W 257 m³/h, putkeen jonka Ø 150 mm, IP34.
Valmistaja airRoxy
Tietoa:
- Asennus seinään.
- Poistopuhaltimet ovat roiskevesitiiviitä, joten ne sopivat esim. WC-, kylpy- ja uima-allastiloihin.
- Tiiveysluokka IP34.
- Max + 40°C ilmalle/ympäristöön.
- Rakenne kaksoiseristetty.
- Mitat: 210x210x113 mm / putken pituus 85mm
- Takuu 2 vuotta
Poistopuhallin kosteisiin tiloihin jälkikäyntiajastimella 3-23 min.
20 W 257 m³/h, putkeen jonka Ø 150 mm, IP34.
Valmistaja airRoxy
Tietoa:
20 W 257 m³/h, putkeen jonka Ø 150 mm, IP34.
Valmistaja airRoxy
Tietoa:
- Asennus seinään.
- Poistopuhaltimet ovat roiskevesitiiviitä, joten ne sopivat esim. WC-, kylpy- ja uima-allastiloihin.
- Tiiveysluokka IP34.
- Max + 40°C ilmalle/ympäristöön.
- Rakenne kaksoiseristetty.
- Mitat: 210x210x113 mm / putken pituus 85mm
- Takuu 2 vuotta ...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410085450302 |
| Toimittajan tuotekoodi | POP150AJ |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 215 mm | 215 mm | 115 mm | 1,120 kg | 5,316 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 215 mm |
| Korkeus | 215 mm |
| Leveys | 115 mm |
| Paino | 1,120 kg |
| Tilavuus | 5,316 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 06.06.2007 |
| Muutospäivä | 29.07.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | - | - |
| Svenska | - | - |





