Otsa-/kypärävalaisin LED - Duo S otsavalaisin - Petzl
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 87 056 04 |
|---|---|
| Yleisnimi | Otsa-/kypärävalaisin LED |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Duo S otsavalaisin |
| Pitkä tuotenimi | Erittäin voimakas ladattava ja monikeilainen otsavalaisin, jossa on FACE2FACE- häikäisysuojaominaisuus. 1100 luumenia |
| GTIN-koodi | 3342540105843 |
| Toimittajan tuotekoodi | E80CHR |
| Toimittaja | Petzl Nordic AB |
| Tuotemerkki | Petzl |
| Tuoteryhmä | 87 Paristot, akut ja käsivalaisimet |
DUO S toimii ladattavalla akulla, ja BOOST-tilassa sen kirkkaus on huimat 1100 luumenia.
Valaisin on monikeilainen ja siinä on viisi valaisutilaa, joilla se soveltuu monenlaisiin tilanteisiin: lähityöskentelyyn, lähivalaisuun, liikkumiseen, nopeaan liikkumiseen ja kauas katsomiseen. Koska DUO S –otsavalaisimessa on FACE2FACE-häikäisysuojaominaisuus, ryhmässä työtä tekevät voivat työskennellä kasvotusten toisiaan häikäisemättä, jolloin ryhmän työteho kasvaa. Valaisin voidaan kiinnittää toimitukseen sisältyvien kiinnityslevyjen avulla VERTEX- ja STRATOkypäriin.
DUO S toimii ladattavalla akulla, ja BOOST-tilassa sen kirkkaus on huimat 1100 luumenia.
Valaisin on monikeilainen ja siinä on viisi valaisutilaa, joilla se soveltuu monenlaisiin tilanteisiin: lähityöskentelyyn, lähivalaisuun, liikkumiseen, nopeaan liikkumiseen ja kauas katsomiseen. Koska DUO S –otsavalaisimessa on FACE2FACE-häikäisysuojaominaisuus, ryhmässä työtä tekevät voivat työskennellä kasvotusten toisiaan häikäisemättä, jolloin ryhmän työteho kasvaa. Valaisin voidaan ...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 39111518 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 3342540105843 |
| Toimittajan tuotekoodi | E80CHR |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 290 mm | 100 mm | 193 mm | 0,985 kg | 5,597 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 290 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 193 mm |
| Paino | 0,985 kg |
| Tilavuus | 5,597 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 36 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | MY |
| Tullinimike | 85131000 |
| Julkaisupäivämäärä | 16.02.2022 |
| Muutospäivä | 16.02.2022 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Head-/helmet lamp LED | Duo S headlamp |
| Svenska | Huvud-/hjälmljus LED | Duo S pannlampa |


