Takaisin ylös arrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Telmor

Rajaa hakua
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up
Paneeli-kuitu Paneeli-kuitu 19" 1RU 24x SC/APC PP19-24XSCAPC Finnsat Oy Telmor folderadd
Päävahvistin Päävahvistin FM 21dB/VHF 35dB/UHF 45dB WWK951LTE Finnsat Oy Telmor folderadd
Päävahvistin Päävahvistin FM/VHF/3xUHF LTE700-Ready WWK9103 Finnsat Oy Telmor folderadd
Liitin Liitin 19" 1RU paneeli sis. 24xFF PP19-24XF Finnsat Oy Telmor folderadd
Laajakaistavahvistin Laajakaistavahvistin 5-65/85-1218MHz, 30dB, 107dBuV DASH120AMS Finnsat Oy Telmor folderadd
Optinen vastaanotin Optinen vastaanotin Micro RFoG Optinen node MON100 Finnsat Oy Telmor folderadd
Optinen vastaanotin Optinen vastaanotin Optinen vastaanotin AGC MOB923A Finnsat Oy Telmor folderadd
Optinen vastaanotin Optinen vastaanotin -10...-3 dBm, 80 dBuV SC/APC MOB100 Finnsat Oy Telmor folderadd
Optinen lähetin Optinen lähetin Lähetin 1310 nm 0 dBm SC APC MTX1310FP Finnsat Oy Telmor folderadd
Optinen vastaanotin Optinen vastaanotin Node -10... +1 dBm, 115 dbuV MOB729-1-C Finnsat Oy Telmor folderadd
Optinen vastaanotin Optinen vastaanotin Monitorointimoduuli M-729 M-729 Finnsat Oy Telmor folderadd